Вчителі початкових класів Повчанської громади поділилися досвідом з колегами Дубенщини під час професійного марафону "Незламний педагог"

Дата: 23.02.2023 09:31

Професійний марафон "Незламний педагог" організований КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" триває.
16 лютого 2023 року працювали та обмінювалися досвідом вчителі початкових класів.
Креативний вчитель - це скарб педагогічного мистецтва, а вміння креативно виховувати - це шедевр мистецтва.
Саме такими творчими, креативними, новаторськими ідеями ділилися  вчителі початкових класів Миколаївської гімназії Прокопчук Наталія Михайлівна та Какай Марія Миколаївна під час професійного марафону " Незламний педагог" з колегами Дубенщини!
Наші вчителі - професіонали своєї справи, які крокують яскравим шляхом майстерності!
Бажаємо вам творчого натхнення, цікавих ідей та нових здобутків!