У Повчанській громаді освятили автомобіль для ЗСУ

Дата: 21.02.2023 09:17

Сьогодні навколо нашої перемоги об’єдналися всі. Війна не роз’єднала, а згуртувала людей. Людей, які не впадають у відчай, а намагаються всіма своїми силами та можливостями наблизити Перемогу, допомогти нашим Збройним Силам України здолати російську орду.

20 січня 2023 року на території Свято-Троїцького храму села Повча відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Аналогічна акція відбулася і на території Бокіємської громади - наших добрих сусідів. За спільно виручені кошти було придано автомобіль для наших військових.

Освятив автомобіль настоятель Свято-Троїцького храму с. Повча 15 лютого на Стрітеня Господнє.

Командування та особовий склад

військової частини висловлюють свою щиру вдячність та слова подяки від імені кожного військовослужбовця Повчанській та Бокіємській територіальним громадам, організаторам та учасникам благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ, за надану Вами допомогу, розуміння, увагу та добро.

«Завдяки Вам у цей нелегкий для всіх нас час воює не тільки зброя - воює людський дух, який неможливо здолати!

3 відчуттям Вашої підтримки

нам набагато легше виконувати ті завдання, які сьогодні покладаються на Збройні Сили України!» - дякують військові.

ДЯКУЄМО ЗА ВСЕ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!