Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Платники Дубенського району сплатили понад 115 млн грн ПДФО

Дата: 10.02.2023 11:39
Кількість переглядів: 80

За підсумками січня 2023 року платниками податків Дубенського району, до бюджетів усіх рівнів сплачено 115,2 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на  64,9 млн гривень

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 91 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 51,3 млн гривень.

До державного бюджету платники перерахували 24,2 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цьогорічні показники перевищили надходження  минулого року на 13,6 млн гривень

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому у податковій службі наголошують: обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

Нагадаємо, що з 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування доходів громадянами. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

 

До 1 березня  2023 року  громадяни мають можливість на компромісних умовах відзвітуватися про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування. Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора