На Дубенщині молодь виготовляє розпалювачі вогню для фронту

Дата: 08.02.2023 14:05

Джуристи Повчанського ліцею, окрім окопних свічок, розпочали виготовляти розпалювачі вогню для військових. На сьогодні вже мають 1340 готових виробів. Їх розфасували, підготували інструкції щодо використання та найближчим часом передадуть військовим на передову.

За словами наставників, для виготовлення одного такого виробу потрібно розтопити в каструлі звичайну воскову свічку та занурити в віск ватні диски на декілька секунд (диски – попередньо потрібно надірвати, аби краще вбирав віск). Потім диски кладуть на пергаментний папір, щоб підсушити.

Час горіння такого розпалювача близько 5 хвилин, що дозволяє нашим військовим розпалити вогонь.

Курінь імені Тараса Бульби - Боровця Повчанського ліцею Повчанська територіальна громада Повчанський ліцей Повчанської сільської ради

#історії_війни_Дубенщина