Переселенців Рівненщини запрошують взяти участь у форумі

Дата: 08.02.2023 13:50

Форум покликаний допомогти людям, які були змушені покинути свої домівки через війну росії проти України і оселилися у Рівненській області. Ідея заходу в тому, щоб зібрати на одному майданчику активних внутрішньо переміщених осіб, представників громадянського суспільства, бізнесу та влади і спільно обговорити проблеми, з якими зіштовхуються ВПО Рівненщини, шляхи подолання цих проблем.

До участі запрошуються активні люди з числа внутрішньо переміщених осіб м. Рівного та Рівненської області, організації громадянського суспільства та бізнесу, які працюють для підтримки ВПО, представники органів влади на місцях.

Захід проходитиме в приміщенні конференц-комплексу «Reikartz Бергшлосс Рівне», за адресою: м. Рівне, вул. П.Могили, 14.
Час проведення 9.00 - 18.00

Кількість місць обмежена, а відбір учасників та учасниць відбувається на конкурсній основі за результатами заповненої анкети реєстрації. Реєстрація триватиме до 10 лютого включно.

Детальніша програма форуму в реєстраційній формі за посиланням: