14 лютого стартує акція "Подаруй бібліотеці книгу" у Повчанській громаді

Дата: 08.02.2023 13:45

Рівно тиждень залишився до 14 лютого..

Цієї дати святкують День Святого Валентина, а також День дарування книг. А ми пропонуємо вам відсвяткувати День закоханих у книги.

Вже не перший рік бібліотеки громади проводять акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ».

В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Здавалось би важко в наш час достукатись до людських сердець,та дуже приємно, що серед читачів наших бібліотек так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу. Передати книгу в дар бібліотеці - значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.

Пропонуємо згадати відому мудрість «книга - найкращий подарунок» і зробити свій власний дарунок читачам наших бібліотек– подаруйте бібліотеці книгу.

#Подаруй_бібліотеці_книгу