«Пально-мастильні матеріали (талони, паливні карти, тощо)» Лот 1 - Бензин А-95 (талони, паливні карти, тощо для генераторів) Лот 2 - Бензин А-95 (талони, паливні карти, тощо для автомобіля), Дизельне паливо (талони, паливні карти, тощо для автобуса)

Дата: 03.02.2023 14:05

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2023-02-03-008196-a

Лот 1 - Бензин А-95 (талони, паливні картки, тощо для генераторів)

КЕКВ

Найменування

Одиниця виміру

1.

Бензин А-95 (талони, паливні картки, тощо для

генераторів)

1000 літрів

Лот 2 - Бензин А-95 (талони, паливні картки, тощо для автомобіля), Дизельне паливо  (талони, паливні картки, тощо для автобуса)

КЕКВ

Найменування

Одиниця виміру

1.

Бензин А-95 (талони, паливні картки, тощо для автомобілів)

2200 літрів

2.

Дизельне паливо

(талони, паливні картки, тощо для автобуса)

3600 літрів

Загальна вартість закупівлі складає  340800.00 грн.

Лот 1:

Бензин А-95 (талони, паливні картки, тощо для генераторів) – 48000.00 грн.

Лот 2:

Бензин А-95 (талони, паливні картки, тощо для автомобіля) , Дизельне паливо  (талони, паливні картки, тощо для автобуса) 292800.00 грн.

Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів не приймається до розгляду.

Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним характеристикам та іншим вимогам до предмета закупівлі. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам)), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі визначаються замовником з урахуванням вимог, визначених частини четвертою статті 5 Закону.У цій документації всі посилання на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва вживаються у значенні «або еквівалент».  Інформація про відповідність запропонованого товару технічним вимогам документації повинна бути підтверджена у складі пропозиції наступними документами (копії, завірені мокрою печаткою (у разі наявності печатки) та підписом відповідальної особи учасника): сертифікату відповідності чи паспорту якості на товар чи іншого документу, який  підтверджує якість та відповідність товару, дійсного на  дату подання пропозицій.