Учні Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради нагороджені дипломами КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради

Дата: 31.01.2023 09:33

Підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Метою і завданням Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

Учні Миколаївської гімназії стали активними учасниками новорічно-різдвяної виставки та нагороджені дипломами комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо творчої, пізнавальної діяльності та успіхів у нових креативних задумах!http://www.rivneosun.com.ua/.../pro-p-dsumki-oblasnogo...