Директор Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради поділилася практичними кроками, якими користується її колектив на семінарі-практикумі з теми «Самооцінювання якості роботи закладу загальної середньої освіти. Практичні кроки»

Дата: 26.01.2023 11:02

24.01.2023 року за ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників у Дубенському ліцеї №8 відбувся семінар-практикум з теми «Самооцінювання якості роботи закладу загальної середньої освіти. Практичні кроки».

До участі були запрошені керівники та заступники закладів освіти міста Дубна та громад-партнерів, а також начальник управління освіти Дубенської міської ради ІВАНИЦЬКА Наталія Олександрівна.

Директор Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради Дубенського району СКРИПНИЧЕНКО Наталія Ярославівна поділилася практичними кроками та інструментарієм, яким послуговувся у своїй роботі колектив закладу.

Учасники поповнили свій професійний кейс, водночас відчувши позитив від переваги очного спілкування, а безпечні умови роботи, високий професіоналізм, технічне забезпечення, пізнавальна екскурсія, відвідини музею та ексклюзивні подарунки залишили теплий слід та викликали бажання нових зустрічей.

Дякуємо ЗСУ!

Впевнено йдемо до ПЕРЕМОГИ!