Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2022 09:39
Кількість переглядів: 134

Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. Це свято десятків тисяч добровільних помічників, які беруть участь в широкому колі волонтерських ініціатив по усьому світу.

Волонтерський рух – доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбутковості, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому.

Серед рис волонтера - турбота про людей, солідарність і гуманність, духовна якість і громадянська чеснота, нові інтелектуальні ресурси, участь і відповідальність як суть активної громадянської позиції, взаємодовіра і відповідальність.

Сучасний волонтерський рух в Україні розпочався ще у 90-х роках минулого століття. Офіційно його визнали 10 грудня 2003 року. Але найбільш потужний сплеск українського волонтерства відбувся у 2014 році – саме Революція Гідності. Історія боротьби за незалежність України доводить, що волонтерство – це справжнє покликання, прагнення щирої і високодуховної людини зробити світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.

Наразі волонтери України – це, так звана, мобільна резервна армія України, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, тероборону та кожну людину, яка цього потребує.

Щиро вітаємо з Днем волонтера Благодійний Фонд «Авто Січ», маємо за честь долучатися до ваших добрих справ! Ви герої нашого тилу, ви робите все можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора