Вітання Повчанського сільського голови з Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2022 11:50

Українці, друзі, побратими! Шановна громадо!

Від щирого серця вітаю усіх з Днем Гідності і Свободи!

Дев’ять років тому у нас спробували забрати нашу свободу, намагалися позбавити гідності, кинути нашу державність під ноги московському окупанту. Але Українська нація повстала. І перемогла.

Рік назад тисячолітній московський ворог почав повномасштабне вторгнення. І єдина могутня українська нація зупинила це вторгнення. Наші Герої не лише мужньо стримують наступ рашистів, але й звільняють від московської мразоти святу українську землю.

Але пам’ятаємо. Саме Революція Гідності була першим переможним боєм цієї війни. Без Революції Гідності московські орки захопили б Україну без бою. Але український народ тоді дав бій. Дав бій і сьогодні.

Пророчими стали слова Провідника Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця: «У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю».

Революція Гідності остаточно перетворила український народ в Українську націю! І сьогодні під гаслом: «Вистояли на Майдані - переможемо у війні», наші Герої нищать московську нечисть.

Українці перемогли у 2004 році, Українці перемогли у 2014 році. Українці перемагають у 2022 та переможуть у 2023 році.

Бо українці – це нація переможців.

Сьогодні вшановуємо всіх, хто зробили крок назустріч небезпеці. Хто поклав життя та здоров’я заради спільного блага. Заради нашої Гідності, Свободи та Державності.

Тож віддамо шану полеглим! Пам'ять про Небесну Сотню завжди буде жити в наших серцях.

Висловлюю повагу живим! Дякую за можливість бути вільним на своїй Богом даній землі!

Миру всім нам після перемоги над рашистами.

Слава Україні!

Слава українським Героям!