A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Мешканці громад Дубенщини сплатили понад 570 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Дата: 14.11.2022 12:27
Кількість переглядів: 48

 За підсумками січня-жовтня 2022 року з легальних доходів мешканців громад Дубенщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 572,2 млн гривень ПДФО. Варто зазначити що надходження збільшились порівняно з відповідним періодом минулого року на 243,1 млн гривень, або 73,4 відсотки. 

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 452,1 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 205,2 млн грн. До державного бюджету платники перерахували 120,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 37,9 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому у Дубенській ДПІ наголошують, що обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

 

Підтримати країну фінансово можуть також громадяни, котрі  отримали доходи та придбали активи у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування. Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію до 1 березня 2022року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора