Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Працедавці Дубенського району спрямували до бюджетів понад 1 млрд гривень ПДФО

Дата: 03.11.2022 08:38
Кількість переглядів: 111

Протягом десяти місяців 2022 року з легальних доходів мешканців Дубенського району до бюджетів сплачено 1034,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями ПДФО на 407,2 млн грн. або 65 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 817 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 346,8 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 217,2 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 60,4 млн грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

 

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому податківці Дубенщини наголошують, що обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

Підтримати країну фінансово також можуть громадяни, котрі  отримали доходи та придбали активи у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію до 1 березня 2023року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора