A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Рівненщина: під час дії воєнного стану платники податків зареєстрували 1580 РРО/ПРРО

Дата: 17.10.2022 16:51
Кількість переглядів: 89

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що з моменту запровадження воєнного стану платники податків Рівненщини зареєстрували 1580 реєстраторів розрахункових операцій, з них 877  – програмних та 703 – класичних.

Нагадуємо, що з 01.01.2022 застосування РРО або ПРРО при здійсненні розрахункових операцій є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку 2 – 4 групи. Реєстратори розрахункових операцій не є обов’язковими для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на І групі спрощеної системи оподаткування, або ж якщо вони здійснюють роздрібну торгівлю на території сіл, проте у такому випадку при здійсненні розрахункових операцій слід застосовувати  розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій.

Звертаємо увагу, що Державна податкова служба України розробила нові версії програмного забезпечення ПРРО для iOS та Web, а також оновила версії для Windows та Android. Всі охочі можуть безкоштовно завантажити відповідне програмне забезпечення на вебпорталі ДПС.

Дякуємо відповідальним платникам податків за належне виконання своїх обов’язків навіть під час воєнної агресії російської федерації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора