Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Платники Дубенського району сплатили понад 890 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Дата: 13.10.2022 12:42
Кількість переглядів: 110

Тримаємо економічний фронт та забезпечуємо надійний тил нашим захисникам, - саме з таким настроєм платники податків Дубенського району підтримують лави ЗСУ, своєчасно сплачуючи податки до бюджетів.

За підсумками девяти місяців 2022 року з легальних доходів мешканців громад Дубенського району до бюджетів усіх рівнів сплачено 890,7 мільйонів гривень ПДФО. Порівняно з минулорічними показниками, надходження даного платежу зросли на 336,3 мільйони гривень або 60,6 відсотків. 

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 703,7 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 287,9 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 187 мільйонів грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 48,4 мільйони грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора