Вітання Повчанського сільського голови з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2022 10:48

Шановна громадо! Друзі!

Щиро вітаю нас всіх з Всеукраїнським днем бібліотек.

Сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Бібліотеки Повчанської громади щодня стають цікавішими для наших мешканців. Це не лише книгозбірні, це повноцінні інформаційні, культурно-просвітницькі заклади. Тут часто відбуваються різноманітні заходи, зустрічі, презентації, творчі вечори.

Окрема подяка нашим бібліотекарям за їх працю після повномасштабного московського вторгнення.

Сьогоднішній бібліотекар – це той, хто видає книгу, а потім збирає, сортує та відправляє на фронт допомогу для наших військових.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Вами пишається Повчанська громада. Вами пишається Україна.

Бажаю Вам, шановні бібліотекарі, міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння та підтримки.

Миру всім нам після перемоги над московським злом.

Сільський голова Інна Іванюк