Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Накопичення податкового боргу до місцевих бюджетів впливає на фінансову спроможність громад Рівненщини

Дата: 27.09.2022 16:47
Кількість переглядів: 140

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що суб’єкти господарювання та платники - фізичні особи заборгували до місцевих бюджетів Рівненщини 119,4 мільйонів гривень податкових платежів. Із загальної суми заборгованості 43,6 мільйонів гривень – це несплачені майнові податки.

Вкотре звертаємо увагу платників податків, що недонадходження податків до місцевих бюджетів, накопичення боргу впливає як на  стабільність фінансової спроможності громад, на подальше фінансування їх програм соціально-економічного розвитку, так і  на імідж самого платника. Несплата заборгованих платежів, в свою чергу, тягне за собою нарахування пені та штрафних санкцій. До боржників застосовуються як застережні заходи, так і заходи примусового характеру.

Враховуючи виклики, які сьогодні ставляться перед державою в умовах воєнного стану, податківці Рівненщини звертаються до платників, які вже допустили виникнення податкового боргу, з пропозицією виявити громадянську відповідальність перед державою та суспільством і здійснити сплату податкових зобов’язань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора