Інформаційні дні для підприємців з отримання гранту від Уряду в рамках програми єРобота

Дата: 23.09.2022 10:26

З липня в Україні запрацювала грантова програма Уряду єРобота. В рамках цієї програми підприємці можуть отримати:
  • мікрогрант на старт або розширення бізнесу до 250 тис. грн;
  • грант на умовах співфінансування для переробних підприємств до 8 млн. грн;
  • гранти на створення садів і теплиць.
За три місяці відбулося декілька хвиль подачі для отримання грантових коштів. На жаль, кількість підтриманих заявок не надто висока. Це спричинено тим, що підприємці роблять багато помилок як при подачі заявок, так і у бізнес-планах.

У вересні за ініціативи Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ВЦА відбудеться навчання з підготовки заявок на отримання грантів для підприємців.

Програма навчання:

1. Огляд програм єРобота;
  2. Процедура подання, оцінки заявок, умови відбору та підписання грантової угоди;
  3. Типові помилки при подачі заявок;
  4. Типові помилки у бізнес-планах;
  5. Як підвищити шанси на підтримку заявки?

Для участі в інформаційних днях зареєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ-a-CRLcV-e7HxJbLfDuqQlTA-P4SKL0cvcOOoIkCTEIq4w/viewform

Інформаційні семінари відбудуться онлайн, за допомогою додатку Зум. Посилання на конференцію та час проведення зустрічей зареєстровані учасники отримають на електронні адреси, вказані при реєстрації.

Увага! Організатори будуть здійснювати розсилку з електронної sv@rivne.business. Якщо ви вказуєте при реєстрації електронні адреси ukr.net, i.ua, корпоративні – листи можуть потрапляти в спам.