Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Поліський ліс поповнив бюджет держави на понад 56 мільйонів гривень

Дата: 05.09.2022 14:20
Кількість переглядів: 156

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що за сім місяців поточного року платниками рентної плати за використання лісових ресурсів Рівненщини до зведеного бюджету сплачено 56,7 млн гривень.  Зокрема, лісокористувачі області поповнили місцеву скарбницю на 42,4  млн грн  та 14,3 млн грн надійшло до державного бюджету. 

Як зазначила заступник начальника ГУ ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, керівники громад  мають можливість використати надходження, отримані від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, на соціальний розвиток власних територій, та планувати подальшу діяльність, враховуючи її стабільні надходження до бюджету, а також  спрямувати частину коштів  на відновлення природних ресурсів.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 256.2.1. - 256.2.4. Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо. До цього переліку відносяться і другорядні лісові матеріали, зокрема, заготівля живиці, кори, пнів та інших лісових матеріалів та побічні лісові користування, як заготівля дикорослих плодів, грибів, ягід, лікарських рослин, збирання лісової підстилки та заготівля очерету.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора