Платники  ПДВ Рівненщини сплатили до Державного бюджету 1,3 мільярда гривень

Дата: 02.09.2022 12:18

Упродовж січня – липня 2022 року надходження податку на додану вартість склали 1,3 мільярда гривень, що перевищує надходження відповідного періоду 2021 року на 110 мільйонів гривень.

Зокрема, у липні цього року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили до Державного бюджету України 296,7 мільйонів гривень податку на додану вартість. А це більше на 125,7 мільйона гривень, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Головне управління ДПС у Рівненській області наголошує на важливості виконання платниками своїх обов’язків в умовах сьогодення та вчасної сплати своїх податкових зобов’язань. Сплата податків та підтримка бізнесу – це той вклад, який ми з вами можемо і повинні зробити задля підтримки фінансової стабільності нашої країни в умовах війни, підтримки Збройних сил України, а відтак – наближення перемоги над ворогом.