A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 270 млн грн земельного податку та орендної плати

Дата: 29.08.2022 16:40
Кількість переглядів: 140

Упродовж січня-липня  2022 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 276,5 млн грн земельного податку та орендної плати.

Зокрема, юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів  Рівненщини 250,7 млн грн, а фізичні особи – 25,8 млн грн плати за землю.

Оскільки земельний податок належить до бюджетоутворюючих платежів, у податковій службі Рівненщини звертаються з проханням до власників землі сплатити заборговану за минулі роки плату за землю.

Також, задля уникнення накопичення податкових боргів, податківці рекомендують власникам майна провести звірку щодо заборгованості зі сплати майнових податків.

Зокрема, інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань можна отримати у Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях області.

Для спілкування з фахівцем Центру обслуговування платників та для якісної звірки власникам майна варто при собі мати документи, що посвідчують особу та правовстановлюючі документи на належне майно.  

В умовах воєнного стану внесок кожного платника податків – надзвичайно важливий для бюджетної стабільності громад. Тому у податковій службі просять громадян, власників майна, своєчасно сплачувати належні податки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора