Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Господарська одиниця, на яку реєструється програмний РРО, має перебувати на обліку в податковій службі

Дата: 24.08.2022 15:28
Кількість переглядів: 144

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу суб’єктів господарювання, які планують зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій, що господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО має перебувати на обліку в податковій службі. Для цього необхідно подати до податкової служби повідомлення про об’єкти оподаткування або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316604), що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (АРІ)) або засобами телекомунікацій).

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій та завантаження програмного забезпечення такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Нагадаємо, Державна податкова служба розробила покрокові  відеоінструкції щодо порядку реєстрації ПРРО та  завантаження програмного забезпечення «ПРРО Каса», з якими  можна ознайомитися на вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/Програмні РРО/Відеоуроки (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора