Підприємства Рівненщини сплатили понад 300 млн грн податку на прибуток

Дата: 24.08.2022 14:05

Упродовж січня - липня 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області сплатили до зведеного бюджету України 307 млн грн податку на прибуток підприємств, що на 48 млн грн. перевищує надходження відповідного періоду минулого року. При цьому до державного бюджету надійшло 277,3 млн грн цього платежу (+ 44,4 млн грн до 2021 року). Місцеві скарбниці з початку року отримали 29,7 млн гривень (+3,7 млн грн до 2021 року).

В податковій службі області нагадують, що 19 серпня - ьграничний термін сплати податку на прибуток за перше півріччя 2022 року.

Ознайомитись з реквізитами рахунків для сплати податків можна на субсайті ГУ ДПС у Рівненській області в розділі «Рахунки для сплати платежів».

«Кожен платник, своєчасно сплачуючи податки, робить свій вклад у фінансову стабільність нашої держави, що дає можливість забезпечувати обороноздатність країни та виконувати соціальні програми»,- зазначає заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

Дякуємо всім платникам за активну громадянську позицію, розуміння та підтримку!