Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Для захисту довкілля на Рівненщині сплачено майже 32 мільйони гривень екологічного податку

Дата: 04.08.2022 10:09
Кількість переглядів: 101

Впродовж шести місяців 2022 року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Рівненської області перерахували до зведеного бюджету 31,6 млн грн. екологічного податку, що на 4,2 млн грн. перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету спрямовано 22,8 млн грн, а до місцевих бюджетів надійшло 8,8 млн грн  цього податку. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

Податкова служба області нагадує, що Законом України № 2142-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» внесено зміни до підпункту 69.16 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення», а саме тимчасово, з 1 січня 2022 року по 31 грудня року, в якому припинено чи скасовано воєнний стан, введений Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, не нараховується та не сплачується екологічний податок платниками цього податку, зареєстрованими (взятими на облік) за місцем розміщення стаціонарних джерел забруднення, за утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації.

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, та територій, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора