З 23 по 30 липня 2022 року 5 дітей з Повчанської територіальної громади відвідали гміну Вішнєв, Польща

Дата: 01.08.2022 16:27

З 23 по 30 липня 2022 року 5 дітей з Повчанської територіальної громади мали можливість відвідати гміну Вішнєв, Польща, яка є партнером Повчанської територіальної громади. Ми провели час дуже активно, розклад був напружений, кожного дня чотири години вивчення англійської. Під час перерви грали в настільні ігри, футбол, малювали. Заняття спонукали дітей розмовляти іноземною мовою природним шляхом.
За ці 7 днів ми поділилися посмішками та примножили нашу дружбу в 7 разів.
Ми хочемо подякувати вуйту гміни Вішнєв, пану Кшиштову Крищуку
Дякуємо ГЛОБАЛЬНИМ ВОЛОНТЕРАМ
Хочемо подякувати директору початкової школи у Сміарі пані Katarzyna Wielgórska та директору ГОК у Wi?niewo пану Pawe? Ksionk.
Від щирого серця хочемо подякувати всім організаторам, опікунам та батькам за самовіддану залучення та професійну турботу про дітей.