Оголошення для жителів сіл Повча, Будераж Повчанської ТГ

Дата: 13.07.2022 15:55

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ         ПОВЧА,  БУДЕРАЖ

СГ ТзОВ «Дубенска аграрна компанія» 15 липня з 10.00 до 16.00 год. планує проводити виплату орендної плати за користування земельними паями в 2022 році в наступному розмірі:

• 2800 кілограм зерна за ріллю та 250 кілограм зерна за сінокіс  (пшениця, кукурудза);

• Місце видачі – площадка біля магазину.

Для отримання орендної плати при собі мати паспорт та ідентифікаційний код, в іншому випадку  виплата проведена не буде.

В звязку з проведенням бойових дій та неможливістю реалізувати зібраний врожай за ринковими цінами, грошові кошти за оренду паю будуть видаватись після нормалізації ситуації в Державі, відновлення можливості експорту зерна морським шляхом, за нашими підрахунками, орієнтовно в грудні 2022 року.

У випадку наявності додаткових запитань, або неможливості отримання орендної плати у вказаний час, прохання звертатися за наступними телефонами:

(099) 337 61 78;     (050) 406 70 85