Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Понад 455 млн гривень єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів представники малого бізнесу Рівненщини

Дата: 12.07.2022 14:17
Кількість переглядів: 101

Як повідомила заступник начальника  Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, за шість місяців поточного року малий бізнес Рівненщини сплатив до бюджетів територіальних громад   455,3 млн грн єдиного податку. Приріст до аналогічного періоду минулого року склав 65,6 млн грн, або плюс 16,8 відсотків.

Значна частина сплаченого єдиного податку, а це 362,9 млн грн  – внесок фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування.

Юрособи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили впродовж січня - червня цього року 64,7 млн гривень, а сільськогосподарські товаровиробники (четверта група спрощенців) - 27,7 млн грн єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Своєчасна сплата податків - це не лише внесок в економіку України, а й підтримка нашої армії. Тож, податкова служба Рівненщини просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора