Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Електронні сервіси ДПС України – на допомогу платникам податків

Дата: 12.07.2022 14:13
Кількість переглядів: 86

ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що використання електронних сервісів податкової служби дозволяє платникам оперативно отримувати послуги в електронному вигляді, заощаджує їх час, скорочує до мінімуму контакти з органами ДПС.

Сьогодні платники податків мають можливість отримати інформаційно-довідкові послуги в режимі оn–line та надати усні звернення громадян, зателефонувавши до Контакт-центру за номером телефону 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами операторів мобільного зв’язку)

Інформаційно-довідковий департамент ДПС  пропонує отримувати безкоштовно інформацію про зміни в законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на Державну податкову службу України. Для цього необхідно направити додатково електронний лист на електронну адресу idd@tax.gov.ua з атрибутами: в полі «ТЕМА» зазначити 6011.

Не витрачаючи часу на відвідування податкової інспекції, громадянин, маючи електронний ключ цифрового підпису, може отримати довідку про свої доходи в режимі он-лайн, юридична або фізична особа-підприємець завдяки електронним сервісам має змогу отримати довідку про відсутність заборгованості, а також низку різноманітних витягів.

Чимало корисної інформації платники податків можуть отримати з тематичних банерів «Програмні РРО» (http://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/), «Одноразове добровільне декларування (https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya ), «Особам-нерезидентам - постачальникам електронних послуг» (https://tax.gov.ua/baneryi/nerezidentam-postachalnikam-elektronnih-poslug/ ), «Деклараційна кампанія 2022» (http://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2022/ ) .

Тож, на сьогодні усі впроваджені електронні сервіси дозволяють платнику вести бізнес у межах правового поля, не відвідуючи податкові інспекції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора