Рівненщина: територіальні громади отримали майже 4 мільярди гривень податкових надходжень

Дата: 08.07.2022 16:34

За підсумками першого півріччя 2022 року до місцевих бюджетів Рівненської області  надійшло 3 мільярди 921 мільйон гривень податкових платежів. Сума сплачених  податків до місцевих бюджетів на 640,3 мільйонів  гривень перевищує аналогічні надходження торік.

Таким чином, упродовж шести місяців поточного року в області фіксують ріст сплати податків до місцевих бюджетів на 19,5 відсотка.

«Завдяки сумлінню бізнесу та громадян Рівненщини, котрі не ігнорують вимоги закону та чесно сплачують податки, місцеві бюджети своєчасно отримують передбачені законом платежі. В умовах воєнного стану така відповідальна позиція – основа фінансової стабільності громад і держави», - зазначає в.о.начальника  Головного управління ДПС у Рівненській області.

Варто пам’ятати, що органи місцевого самоврядування в умовах воєнного стану виконують низку завдань із забезпечення діяльності інфраструктури. Тож фінансове забезпечення громад, яке найбільшою мірою залежить від сумління платників податків, надзвичайно важливе.

Податкова служба Рівненщини висловлює щиру вдячність усім, хто своєчасно виконує свої зобов’язання перед бюджетом. Завдяки таким відповідальним платникам податків держава спроможна ефективно протидіяти російській агресії, фінансувати оборонні заходи,  національну армію та соціальні видатки.