Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Популярний сервіс - Електронний кабінет 

Дата: 13.06.2022 15:47
Кількість переглядів: 191

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що найбільш популярним сервісом ДПС у платників податків є Електронний кабінет, який є захищеним, персоналізованим та надійним для користувача.

Платники податків можуть в режимі реального часу та безплатно скористатись сервісом Електронний кабінет як з персональних комп’ютерів, так і з сучасних смартпристроїв.

Крім того, сервіс надає можливість переглянути інформацію, яка збирається, використовується та формується податковою службою в процесі обліку платників податків та адміністрування податків, зборів, єдиного внеску, здійсненням податкового контролю.

Завдяки сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи: запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками податків окремих податків, податкову звітність, отримати довідку про стан розрахунків з бюджетом, ознайомитися зі змінами до нормативних документів щодо руху коштів на єдиному рахунку тощо.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua з використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

 

В приміщені ЦОП Млинівської ДПІ працівниками ЦОП надаються консультації та практична допомога в користуванні «Електронним кабінетом платника». 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора