Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Що необхідно знати про застосування РРО на період дії воєнного стану

Дата: 01.06.2022 14:27
Кількість переглядів: 231

В Головному управлінні  ДПС у Рівненській області  звертають увагу суб’єктів господарювання, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, штрафні санкції за відсутність реєстраторів розрахункових операцій у суб’єктів господарювання, які зобов’язані їх використовувати, не застосовуються. Виняток – реалізація підакцизних товарів, під час продажу яких РРО має використовуватися обов’язково.

Проте, звертаємо увагу, що РРО та ПРРО мають чимало переваг при їх використанні. Зокрема, використання РРО забезпечує можливість:  підключення до вагів; формування звітності за будь-який період; сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних; фіксувати дату, час та деталі розрахункової операції; фіксувати форму оплати; вести підрахунок будь-яких податків і знижок. Крім того, споживач отримує захист своїх прав у разі придбання товару неналежної якості. 

 

Довідково: на Рівненщині за час воєнного стану 301 суб’єктом господарювання зареєстровано 354  реєстратори розрахункових операцій, у тому числі 203  програмних РРО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора