Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Сільський голова Повчанської територіальної громади до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 08:44
Кількість переглядів: 184

27 січня світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. В історії людства було безліч темних плям, але так відверто і цинічно суспільство ще не падало ніколи.

Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей. Все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження страшних злодіянь у величезних масштабах. У час німецької окупації в роки Другої світової війни територія України стала одним із осередків численних переслідувань за расовою, етнічною, національною приналежністю та масових страт єврейського населення. Збереження пам’яті про невинно закатованих, покликана нагадувати про необхідність виховання толерантності, терпимості й поваги до прав людини, щоб уберегти майбутні покоління від повторення ганебних помилок та страшних злочинів минулого.

У цей день - День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо болю втрати, ім’я якої Голокост. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

 

Сільський голова                                                        Інна ІВАНЮК

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора