21 січня о 10:00 у Повчанській громаді відбудеться акція "Живий ланцюг" приурочений Дню Соборності України

Дата: 19.01.2022 12:14

22 січня Повчанська громада разом з усією країною відзначатиме День Соборності. Саме у цей день 1919 року відбулось історичне об'єднання Сходу та Заходу України в єдину Соборну державу – було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР.

З цієї нагоди Повчанська сільська рада запрошує усіх охочих долучитися до акції символічного єднання «Живий ланцюг у Повчанській громаді»!

Збір відбудеться 21 січня (п’ятниця) о 10:00 у селі Повча біля поліцейської станції.

Ланцюг формуватиметься по центральній вулиці села Повча, яка веде до старостинських округів громади. Під час акції жителі громади разом заспівають Державний Гімн.

Стати частиною «живого ланцюга» легко – варто лише прийти 21 січня до поліцейської станції. Запрошуємо усіх небайдужих.

Наша сила – в єдності!