Вокальні колективи будинків культури Повчанської територіальної громади взяли участь у святі "Колядує вся родина, моя рідна Україна" у місті Дубно

Дата: 17.01.2022 12:17

Свято «КОЛЯДУЄ ВСЯ РОДИНА, МОЯ РІДНА УКРАЇНА» відбулося 14 січня 2022 року та зібрало у місті Дубно близько 20 творчих колективів, серед яких були представники Повчанської територіальної громади.

Наш куточок славиться своїми талановитими людьми і у п'ятницю це ще раз довели три чудові колективи!

Дякуємо за майстерність та професіоналізм колективу будинку культури села Мильча "Джерело" та колективу будинку культури села Повча "Перевесло". Та хочемо привітати з дебютом на районній сцені молодий, талановитий та перспективний колектив будинку культури села Миколаївка "Гарячі серця".

Бажаємо вам усім здоров'я, креативності, енергії у великій справі, яку ви робите - примножуєте і популяризуєте традиції і звичаї нашого народу!