A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Робота зі стягнення податкового боргу триває постійно

Дата: 24.12.2021 15:56
Кількість переглядів: 428

Фахівці Дубенського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляють, що станом на перше грудня рівень податкового боргу по Дубенському районі до Зведеного бюджету склав 48,5 млн гривень.  

Працівниками відділу постійно ведеться робота спрямована на зменшення заборгованості. Платників інформують про необхідність сплати шляхом направлення податкових вимог. У разі несплати боргу подаються  позовні заяви до суду про стягнення заборгованості, виставляються інкасові доручення на рахунки боржників в установах банків.

Відповідними заходами стягнення податкового боргу протягом 11 місяців 2021 року забезпечено надходження коштів до Зведеного бюджету в сумі 5,7млн грн. З цієї суми до державного бюджету надійшло  3,9 млн гривень, до місцевих скарбниць – 1,8 млн гривень.

Фахівці відділу по роботі з податковим боргом направили боржникам 556 податкових вимог, склали 243 акти опису майна у податкову заставу.  Крім того, подали до суду 91 позов на суму 5,2 млн грн про надання дозволу на погашення недоїмки за рахунок стягнення коштів з банківських рахунків та вилучення готівки у боржників.

Надходження від реалізації безхазяйного майна протягом січня-листопада склали: до держбюджету -  42,7 тис грн, до місцевого бюджету – 37,8 тис гривень.

Наявність податкового боргу негативно впливає як на бюджетні призначення,  так і на репутацію платників податків. У першому випадку - це недонадходження до бюджетів і як наслідок недофінансування певних статей бюджету, зокрема, соціальних. А в другому – «заплямована» ділова репутація  платника податків.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора