Деякі нюанси застосування програмних РРО

Дата: 23.12.2021 15:52

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що у разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО, суб’єкту господарювання необхідно надати до контролюючого органу повідомлення про об’єкти оподаткування за ф.20-ОПП із вказанням нової адреси місця здійснення діяльності та заяву 1-ПРРО з позначкою «перереєстрація».

Заява про проведення перереєстрації або внесення змін до ПРРО подається за умови направлення останнього фіскального звітного чека та закриття зміни на такому ПРРО.

Також, суб’єкт господарювання може завантажити програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій» скориставшись офіційним вебпорталом ДПС у банері «Програмні РРО».

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»