Внесок малого бізнесу до бюджетів територіальних громад Рівненщини – 817 мільйонів гривень

Дата: 06.12.2021 15:21

Як повідомив  в.о. начальника  Головного управління  ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, за січень - листопад 2021 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області  817,8 млн грн єдиного податку. В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року,  місцеві громади регіону додатково отримали 151,2 млн грн єдиного податку.

Юридичні  особи - спрощенці перерахували 110,4 млн грн цього податку, що на 16,8  млн грн перевищує минулорічні показники.

Фізичними особам – підприємцями сплачено 634,9 млн грн, що 137,2 млн грн більше відповідного періоду минулого року.

Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи сплатили 72,5 млн гривень.

Як зазначив Віталій Чуй, сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. В свою чергу податкова служба продовжує розбудову сучасної моделі взаємодії з територіальними громадами та платниками податків щодо зручності процесів у сфері оподаткування.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX