Повчанська територіальна громада виборола І місце за підсумками проєкту "Активні парки - локації здорової України" у листопаді

Дата: 06.12.2021 15:12

Підсумки проєкту «Активні парки – локації здорової України»

Учасники конкурсу «Кращі «Активні парки», що проходить на Рівненщині, вже пройшли його екватор. Відповідно до Положення оцінювання роботи координаторів проводиться через відповідно створені сторінки у соціальній мережі «Фейсбук» за цілою низкою критеріїв. Окрім звичної спортивно-масової роботи, координатори залучали ветеранів війни та їх сім’ї, проводили онлайн тренування.

Отож, трійка лідерів за результатами роботи в листопаді сформувалась таким чином:

1 місце – Повчанська ТГ, координатор Катерина Плещенко;

2 місце - Висоцька ТГ, координатор Юлія Карпович;

3 місце – Привільненська ТГ, координатор Вадим Здолбіцький.

Вітаємо переможців – на них вже очікують нагороди!

А конкурс продовжується. Вже в наступному місяці ми оголосимо шестірку фіналістів області у загальному заліку!

Нагадаємо, конкурс «Кращі «Активні парки» у Рівненській області проходить в рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Організатор - Спорт для всіх Рівненщини за підтримки Рівненське відділення НОК України