Бесіда на тему: «Стоп насилля» із здобувачами освіти Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради

Дата: 29.11.2021 15:40

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля для здобувачів освіти Миколаївської гімназії була проведена бесіда на тему: «Стоп насилля».

Бесіду проводили поліцейський офіцер громади Поворознік Антон Віталійович, інспектор з ювінальної превенції сектору превенції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Пасічник Юлія Володимирівна та в.о. начальника служби у справах дітей Повчанської сільської ради Онищук Олеся Ігорівна.

Захід став приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяв вихованню в дітей людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.