Повчанська територіальна громада та Гміна Вішнєв (Польща) підписали договір про співпрацю!

Дата: 15.11.2021 17:45

10-14 листопада 2021 року відбулась поїздка представників Повчанської територіальної громади у гміну Вішнєв (Польща). Делегація складалася з сільського голови Інни Іванюк та виконуючої обов‘язки начальника відділу освіти та соціально-культурної сфери Повчанської сільської ради Тетяни Кохан. Підсумком поїздки став договір про співпрацю між Гміною Вішнєв та Повчанською територіальною громадою. Предметом договору є налагодження партнерських стосунків між вищеназваною Гміною та нашою громадою. Обмін досвідом відбуватиметься у наступних сферах: освіта, культура, спорт, туризм, охорона навколишнього середовища, розвиток підприємництва та безпека територій, співпраці товариств та громадських організацій.

Сподіваємося, що результати плідної співпраці сприятимуть розвитку і процвітанню Повчанської територіальної громади.