A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Вітання сільського голови Повчанської територіальної громади з днем працівника культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:35
Кількість переглядів: 363

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва

 

Повчанської територіальної громади!

 

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

 

Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури і мистецтв, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками.

 

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомити зі скарбами людської цивілізації.

 

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

 

 

З повагою,

 

сільський голова Інна Іванюк

та колектив Повчанської сільської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора