Природний газ

Дата: 27.10.2021 15:13

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-10-26-001708-b

1. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: Для потреб Замовника необхідно здійснити Закупівлю на підставі пункту 3 частини 2 статті 40 Закону, а саме: якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов'язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера. Враховуючи пониження температури зовнішнього повітря та початок опалювального сезону 2021/2022 років з метою запобігання негативним наслідкам, які стануться через відсутність опалення та гарячого водопостачання, та відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району №30 від 09 жовтня 2021; протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області №31 від 09 жовтня 2021, протоколу засідання №15/09-21 від 21.10.2021 року Державної служби з надзвичайних ситуацій було визнано ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням кошторисних призначень.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає  240364,08 грн (Двісті сорок тисяч триста шістдесят чотири гривень 08 копійок) з ПДВ та тарифу на послуги транспортування  природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи, з них на 2021 рік становить 67374,78 грн, очікувана вартість предмета закупівлі на 2022 рік становить 172989,30 гривень.