Дата: 27.10.2021 09:15

Доходи, одержані від підприємницької діяльності, не є базою для податкової знижки

Головне управління ДПС у Рівненській області наголошує, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати.

При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата.

Згідно з Податковим кодексом України заробітна плата для – основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

Отже, фізична особа – підприємець не має право на податкову знижку щодо доходів, одержаних від підприємницької діяльності.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX