Навчання на випадок надзвичайних ситуацій по плану евакуації у закладах освіти Повчанської територіальної громади

Дата: 22.10.2021 17:39

Для того, щоб діти знали як уберегти своє життя і вміли приймати правильні рішення в умовах надзвичайної події, рятувальники проводять систематичну роботу щодо навчання школярів та дошкільнят основним правилам порятунку.

Тому, вчора відбулося навчання на випадок надзвичайних ситуацій по плану евакуації у закладах освіти Повчанської територіальної громади. Навчання проводилось інспекторами Дубенського районного управління ДСНС у Рівненській області Бейзеном Дмитром Миколайовичем та Доруком Анатолієм Миколайовичем, а також начальником місцевої пожежної охорони Дацюком Віталієм Миколайовичем.

Звертаючись до батьків, Віталій Миколайович Дацюк завжди радить дорослим самим дотримуватися наступних правил безпеки:

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях і розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь;

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

Перевірте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користуватися побутовими приладами;

Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо;

Привчайте дитину звертати увагу на шляхи евакуації кожного разу, коли ви відвідуєте громадське місце: магазин, кав'ярню або торговельно-розважальні центри.

Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”;

Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки або покинуті будівлі.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!