Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Податкова інформує

Дата: 06.10.2021 10:10
Кількість переглядів: 325

Віталій Чуй: надходження до місцевих бюджетів збільшуються

 

Доходи місцевих бюджетів Рівненщини за січень –  вересень 2021 року склали 4 млрд 816 млн грн, що на 901 млн грн більше надходжень аналогічного періоду 2020 року. Про це повідомив в.о.начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Переважну частину надходжень у місцеві скарбниці забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 3 млрд 439 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 674 млн гривень.

Також до місцевих бюджетів області з початку року надійшло: єдиного податку – 599 млн грн, земельного податку та орендної плати – 381  млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 110 млн грн, акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання підакцизних товарів у сфері роздрібної торгівлі – 114.9  млн грн та інші.

Як зазначає керівник податкової служби області, якісне адміністрування та постійна взаємодія податківців Рівненщини з керівниками територіальних громад в напрямку залучення наявних резервів надходжень до місцевих бюджетів дозволяють прогнозувати стабільні надходження в подальшому . Що, в свою чергу, дозволить громадам впевнено планувати та  фінансувати в межах наданих повноважень важливі питання діяльності задля зростання добробуту їх мешканців.

 

Хто може скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням та хто не може бути декларантом

 

Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть наступні категорії декларантів:

- фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи;

- фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.

До осіб, які не можуть бути декларантами у одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванні належать:

-  особи, які станом на дату початку періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави, або є особами, дієздатність яких обмежена і над такими особами встановлена опіка/піклування;

- особи, які за будь-який рік, починаючи з 01 січня 2005 року, подавали або мають подавати декларації відповідно до законів, що визначають чи визначали правові та організаційні засади у сфері запобігання корупції (крім тих, які претендували або претендують на зайняття посад, перебування на яких вимагає чи вимагало від особи подання відповідної декларації, та не були призначені або обрані на відповідні посади).

 

 

--

Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора