30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2021 09:51

Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Приємно відзначити, що бібліотеки Повчанської територіальної громади йдуть в ногу з часом, вони можуть запропонувати читачеві дуже багато новинок.

Дякуємо нашим найкращим бібліотекарям Галині Володимирівні Бордзань, Мар'яні Володимирівні Подворній, Марії Іванівні Ковальчук за високий професіоналізм, любов до книги та її популяризацію.

Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для усіх наших читачів. Зі святом вас, дорогі друзі!