Щиро вітаємо з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників!

Дата: 27.09.2021 17:12

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Повчанської громади!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем вихователя і всіх дошкільних працівників!

Дошкільний вік — особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, закладаються основи здоров`я. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Ми вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних закладів, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому саду на день радості і щастя!

З найкращими побажаннями,

Повчанський сільський голова