Дата: 14.09.2021 17:10

Бізнес Рівненщини сплатив до держбюджету 1,4 млрд грн податку на додану вартість

У січні–серпні поточного року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили до Державного бюджету України 1,4 млрд грн податку на додану вартість. Надходження за аналогічний період минулого року перевищено на 407 мільйони гривень або на 41 відсоток. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Посадовець зазначив, що у загальній сумі доходів державної скарбниці сплата ПДВ склала 43 відсоток.  «Збільшення надходжень з податку на додану вартість підтверджує принцип прозорості в адмініструванні ПДВ, ефективне відпрацювання ризикових операцій суб'єктів господарської діяльності, руйнування схем з формування фіктивного податкового кредиту, запровадження нових підходів в адмініструванні цього податку та вдосконалення роботи електронних сервісів», - акцентує Віталій Чуй.

Довідково: на початок вересня в області зареєстровано 3878 платників ПДВ, серед яких 3280 юридичних осіб та 598 фізичних осіб-підприємців.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX