Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Власникам паїв і корів пропонують створити сімейні ферми

Дата: 08.09.2021 09:09
Кількість переглядів: 410

За два роки в області створено 31 сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи.

Найбільшу їх кількість зареєстровано на території Рівненського району – 17. Також діють сімейні фермерські господарства у Дубенському – 7, Вараському – 4, Сарненському – 3 районах.

Усі господарства мають право на отримання фінансової підтримки від держави.

«Нам важливо активізувати на Рівненщині роботу зі створення таких фермерських господарств. Адже, розвиток сільських територій залежить від того, як успішно здійснюють свою діяльність суб’єкти господарювання на території», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час наради із керівниками громад.

Так, створення сімейних фермерських господарств сприяє:

-появі нових робочих місць та додаткових надходжень до місцевих бюджетів;

-легалізації дрібних товаровиробників, що в подальшому дає право на пенсійне забезпечення;

-збільшенню обсягів виробництва продукції.

За словами директорки департаменту агропромислового розвитку ОДА Надії Переходько, можливість створення сімейного фермерського господарства мають: фізичні особи, які мають у користуванні більше 2-х гектарів сільгоспугідь, утримують 5 і більше голів корів, займаються виробництвом сільськогосподарської продукції.

Окрім того, селяни, які утримують 3 та більше корів мають право на відшкодування з обласного бюджету вартості придбаної доїльної установки.

За результатами наради Ігор Тимошенко доручив керівникам громад активізувати серед населення роз’яснювальну роботу про можливості сімейних фермерських господарств та отримання коштів за діючими програмами підтримки.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора