Виїзний день депутата

Дата: 30.08.2021 15:18

На виконання плану роботи Повчанської сільської ради на 2021 рік, з метою сприяння обізнаності та обміну досвідом для депутатів ради 26 серпня було проведено «Виїзний день депутата».

Маршрут пролягав через села Гнатівка, Миколаївка, Повча, Мильча та Пирятин. Депутатський корпус оглянув усі соціальні об’єкти та стан доріг, а саме: фельдшерсько-акушерський пункт села Гнатівка, фельдшерсько-акушерський пункт, Миколаївську гімназію, будинок культури, адмінприміщення, бібліотеку та відділення зв’язку села Миколаївка, Повчанський ліцей, заклад дошкільної освіти «Капітошка», будинок культури села Повча, будинок культури, адмінприміщення села Мильча, фельдшерсько-акушерський пункт, Мильчанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та будинок культури села Пирятин.

Підсумки та обговорення відбулося у актовій залі Мильчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Депутати виокремили проблемні питання та обговорили можливі шляхи їх вирішення.